10 yıldan daha fazla bir sürede beri halı yıkama işinde makine ekipmanını yenileyen firmayız. Ekip arkadaşlarıyla kurumsal bir halı yıkama fabrikası olma gayreti içinde çalışıyoruz.

Cantaş olarak bizlerin hedefi; kaliteli hizmeti, gelişen ve değişen dünya standartlarını yakalayarak, saygıyı yaşam biçimi olarak belirlemiş, profesyonel, sorumluluk sahibi ve güler yüzlü elemanlarla sunmaktır. Bu hedef doğrultusunda Cantaş, eğitim düzeyi yüksek, insan ilişkilerine önem veren profesyonel bir kadroya sahiptir.

Cantaş’ın tüm birimleri ve çalışanları; yapılan her türlü faaliyette sürekli gelişme ve iyileştirmeyi ön planda tutarak güvenilirlik, bilgi, tecrübe, teknik ve teknolojik yeniliklerin sürekli takipçisi olup, karşılaşılan problemleri en kısa zamanda en verimli şekilde giderilmesi konusunda titiz ve çalışkan olmayı kalite anlayışı olarak belirlemiştir.

Cantaş kaliteli hizmet, kaliteli malzeme ve yetişmiş eleman ile olur anlayışını, müşterisinin değerlerine saygıyı kendi değerlerine saygı olarak kabul eden anlayışla birleştirerek halı yıkama hizmetini sizlere sunar. Temizlik sektöründeki müşteri portföyünü artıran firmamız hizmet çeşitliliğini de artırma yoluna gitmiştir.

Cantaş üslendiği her işi; en hesaplı fiyatlarla, söz verdiği zaman dilimi içerisinde bitirir ve olası anlaşmazlıklarda tüketici haklarını peşinen kabul ederek yasalar çerçevesinde karşı tarafa olan sorumluluklarını yerine getirir.

Halkalı Yarım Burgaz Mah. Kuruçeşme Cad. No:18 Küçükçekmece - İstanbul Telefon: (0212) 678 45 50 - 51 -52 Cep Telefonu: 0554 393 18 33