Güngören'de halı yıkama hizmetini kaliteden ödün vermeden en uygun fiyata ulaştıran firma olma gayreti içindeyiz. Halı Yıkama hizmetinde hijyen ve müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. İstanbul’un en modern tesislerinden birine sahip olan fabrikamızda, son teknoloji makineler ve temizlik ürünleri kullanarak yıkayıp, halılarınızı tertemiz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Güngören halı yıkama, işini önemseyerek yapan firmadır. Uzman personellerle halılarınızı ücretsiz olarak evlerinizden almakta ve temizlendikten sonra yine ücretsiz olarak teslim etmektedir. Bizim için hizmete profesyonellik, kurumsal anlayış ve kalite çok önemlidir. Çünkü halıda hijyen insan sağlığına etki eden en büyük unsurlardan biri demektir.

Güngören Halı yıkama firmaları içinde önemli bir yere sahip olan Cantaş Halı Yıkama, güven ve kaliteyi hiç bir zaman taviz vermeden profesyonel halı temizleme hizmeti vermektedir. Modern tesislerimizle, çağdaş bir ticari anlayışımızla, en kaliteli hizmeti en uygun fiyata ulaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Teknolojiyi yakından takip eden firmamız gelişen teknikleri ve uygulamaları anında işine yansıtma gayret içindedir. Otomatik halı yıkama makinesi, halı toz alma makinesi, kapalı odalarda ısı makinesi farkımızı ortaya koymaktadır. Halı fabrikamıza girdiği andan itibaren titiz bir çalışma neticesinde ilk günkü görünümünde, temiz bir şekilde fabrikamızdan ayrılmaktadır. Güngören'de halı yıkama fabrikası için tavsiye arıyorsanız doğru yerdesiniz, Hemen şimdi bizimle iletişime geçip halılarınızı adresinizden aldırabilirsiniz.