Esenler Halı Yıkama Fabrikamıza gelen halılar öncelikle cinsine göre ayrılır.Sonra toz alma işlemi uygulanır ve daha sonra yıkama aşamalarına geçilir. Yıkaması bittikden sonra dezenfekte işlemi yapılır ve kurutma odalarında kurumaya bırakılır.Kurutma işlemi de bittikten sonra hav alma - paketleme işlemilerinden sonra son kotrolleri yapılarak müşteriye hazır hale gelir ve dagıtım başlar.Esenler Halı Yıkama olarak sizlere daha iyi hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenileyen Halı Yıkama Firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Esenler Halı Yıkama Firması olarak halılarınızı garantili tam otamatik makinelerde arkası ve ön yüzü olmak üzere iki tarafını da yıkamaktayız.Esenler Halı Yıkama olarak müşteri menmuniyeti firmamız için önemlidir.Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına ekipmanlarını daima yenilemektedir.

Halılarınız son sistem halı yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Firmamız çalışanlarının büyük bir titizliği ile siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Halılarınız antibakteriyel halı yıkama şampuanları ile yıkanmaktadır. Halılarınız kapalı kurutma odalarında kurutulur paketlenir.

Esenler halı yıkama, Birlik mahallesi, Çifte Havuzlar mahallesi , Davutpaşa mahallesi, Fatih mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Havaalanı mahallesi Tuna mahallesi, Kazım Karabekir mahallesi, Kemer mahallesi, Menderes mahallesi, Mimar Sinan mahallesi, Namık Kemal mahallesi, Nene Hatun mahallesi, Oruç Reis mahallesi, Turgut Reis mahallesi ve Yavuz Selim mahallelerine ücretsiz halı yıkama servis hizmeti vermektedir.