12 yıllık deneyimle, Başakşehir'de halı yıkama hizmetini kaliteden ödün vermeden en uygun fiyata ulaştıran firma olma gayreti içindeyiz. Servis araçlarımız telefonlardan gelen talepleri değerlendirerek en kısa zamanda istekte bulunan adrese giderek yıkanacak halıları müşteriden alır. Servis elemanlarımızla Başakşehir'deki mahallelerden alınan halılarınız personelimiz tarafından makbuz karşılığı teslim alınarak etiketlenir. Etiketlenen halılar araçlara yüklenir ve fabrikamıza ulaştırılır.

Başakşehir Halı Yıkama Fabrikası

Fabrikamıza gelen her halı vakumlanarak kaba kir ve tozlardan arındırılır. Halılarınıza boya testi uygulanır. Yıkama bölümüne alınan halılarınız birinci turda özelliğine uygun test edilmiş leke sökücü şampuanlarla önlü arkalı sulu sistemle yıkanır. Özenle durulanır. Bu yıkamada çıkmayan lekeler leke çıkarma işlemine tabi tutulur.

Halılarınız ikinci turda yine özelliğine uygun özel şampuanlarla önlü arkalı yıkanır. Durulanarak kurutma makinesine alınır. Halılarınız beyaz saçaklı ise, beyazlatma işlemi yapılır. Renkli saçaklı ise saçakları temizlenir. Temizleme işlemi biten halılar kurutma odasına alınır. Kuruyan halılarınız en az bir tam gün havalandırılır. Havalandırılan halılarınızın havı alındıktan sonra ambalajlanarak servis araçlarımızla adresinize teslim edilir.

Başakşehir Halı Yıkama Hizmeti

12 yıllık bir halı yıkama firması deneyimiyle hareket ediyoruz. Yılların deneyimi ile halılarınızı özenle yıkıyoruz. Yıkama fabrikamız son teknoloji makineleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir .Halılarınız son sistem halı yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Her marka halı, kilim, battaniyelerinizi ön yıkamadan geçirerek yıkamaktayız. Halılarınız kapalı kurutma odalarında hiç bir toza ve toprağa maruz kalmadan kurutulup paketlenmektedir.

Cantaş Halı Yıkama, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme ve yetişmiş eleman ile olur anlayışını, müşterisinin değerlerine saygıyı kendi değerlerine saygı olarak kabul eden anlayışla birleştirerek halı yıkama hizmetini sizlere sunar. Temizlik sektöründeki müşteri portföyünü artıran firmamız hizmet çeşitliliğini de artırma yoluna gitmiştir.

Başakşehir Halı Yıkama Bölgeleri

Başakşehir İstanbulun gözde ilçelerinden biridir. Servis araçlarımız günlük olarak Başakşehirin her mahallesine hizmet vermek için yarışmaktadırlar.

Başakşehir Mahallesi Halı Yıkama Başakşehir Mahallesine günün her saatinde servisimiz vardır. Halı yıkatmak isteyen Başakşehirli hanımlar rahatlıkla bizi arayıp servis yazdırabilirler.

Başak Mahallesi Halı Yıkama

Başak Mahallesi ve İnönü Mahallesine Mahallesine günün her saatinde servisimiz vardır. Halı yıkatmak isteyen Başak Mahalleli hanımlar rahatlıkla bizi arayıp servis yazdırabilirler.

İkitelli OSB Halı Yıkama

İkitelli OSB Mahallesiine günün her saatinde servisimiz vardır. Halı yıkatmak isteyen müşterilerimiz rahatlıkla bizi arayıp servis yazdırabilirler.