Bakırköy İlçesi Halı Yıkama Servisi, ev veya ofisindeki halıları ücretsiz servis ile alır, müşteri memnuniyeti çerçevesinde yıkar ve ambalajlı olarak tekrar teslim ederiz. Halılarınızı servis telefon hattımızı arayarak yıkamaya verebilirsiniz. Personelimiz işini titizlikle yaparak evinizde yumuşak, tertemiz bir halı keyfi yaşatır.

Halılarınızı modern makinelerle el değmeden yıkama yaparak biriken kir, leke ve bakterilerden tamamen arındırıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak çalışan profesyonel bir ekiple halılarınızı yıkıyoruz. Yılların verdiği deneyim ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere halı temizleme hizmeti sunuyoruz. Kullanılan halıların üst yüzeyi kirli gibi gözükse de asıl kirlilik halı altarındadır. Halılarınızın güzel, dayanıklı, sağlıklı ve uzun ömürlü olması için halı temizliğinin derinlemesine yapılması gerekmektedir. Yıkama işinde beklenen hizmeti sunmakta titiz davranıyoruz.

Her marka, her tür halılarınız halı yıkama talimatnamesine göre uzman kadromuz tarafından özenle yıkanmaktadır. Her halının kendi yıkama talimatına göre Sağlık Bakanlığı onaylı şampuanı ile yıkama işini yapmaktayız. Kullandığımız arındırıcı şampuanlar halılarınızın renk ve dokusuna zarar vermez.

İşini severek yapan, sürekli kendini yenileyen, son sistem makine parkuru ile halı yıkamacılara öncü lider bir firmayız.

Servislerimiz tamamen ücretsiz olup yıkanacak halılarınızı kapınızdan teslim alınır, yine kapınıza teslim edilir.

Bakırköy ilçesinde halı, yorgan, battaniye ve koltuk yıkama servisi yaptığımız mahalleler

Ataköy 4. Kısım, Ataköy 2. Kısım, Ataköy 9. Kısım, Ataköy 3. Kısım, Ataköy 6. Kısım, Ataköy 1. Kısım, Ataköy 7. Kısım, Ataköy 10. Kısım, Cevizlik, Basınköy, Osmaniye, Sakızağacı, Zeytinlik, Kartaltepe, Yeşilköy, Zuhuratbaba, Yenimahalle, Şenlikköy, Yeşilyurt, Florya