Bahçelievler Halı Yıkama hizmetimiz son model otomatik makineler ile gerçekleştirilmektedir. Her çeşit ve marka halı, türüne ve yapısına göre farklı temizleme özellikleri kullanılarak temizlenir. Lekesiz ve renk kaybı yaşatılmadan kurutularak size teslim edilir. Halılarınıza sizin özen gösterdiğiniz kadar özen gösterilir. Her halının türüne göre yıkama koşulları farklılık gösterir. Bu nedenle türlerine göre ayrılan halılar antibakteriyel ve bitkisel bazlı şampuan kullanılarak iki defa yıkanır ve temizlenir. Bu sektörde eğitim almış tecrübe ve uzman elemanlarıyla verdiğimiz hizmet sonucu halılarınız güzel, dayanıklı, sağlıklı ve uzun ömürlü olur.

Ev hanımları için halı temizliği çok önemlidir. Özenle seçilerek alınan halılarınız Bahçelievler Halı Yıkama Fabrikası'nın uzman kadrosu tarafından yıkanmaktadır. Firmamız halı ve kilim yıkama firmaları arasında en iyiler kategorisindedir. Yıllardır bu sektörde sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmet önceliğimiz insan sağlığı. Yıkama Fabrikamız, Halı Yıkamacılar Federasyonu üyesidir. Bahçelievler halı yıkama istanbulun Avrupa yakasındaki bir çok semtine hizmet götürmektedir. Siparişlerinizi aynı gün içinde alarak söz verildiği süre içinde adresinize teslim edeceğini garanti eder.

Fabrikamız Bağcılar Yavuz Selim Mahallesinde 700 metrekare üzerine 2 kat olarak inşaa edilmiştir. Güleryüzlü personellerimizle ile geniş servis ağımızla her zaman hizmetinizdeyiz. Halılarınız ister çok kirli olsun ister az; en az 2 defa yıkanır. Halı yıkama fabrikamızda Sağlık Bakanlığı onaylı halı şampuanları kullanılır.

Bahçelievler Halı Yıkama Servisi

Firmamız Bahçelevler'de Çobançeşme, Kocasinan, Haznedar, Soğanlı, Siyavuşpaşa, Şirinevler, Yenibosna mahallelerine yıkama hizmeti vermekte ve ücretsiz servis olanağı sağlamaktadır