12 yıllık deneyimle, firmamız Bağcılar'da en iyi halı yıkama servislerinden biridir. Servis araçlarımız telefonlardan gelen talepleri değerlendirerek en kısa zamanda istekte bulunan adrese giderek yıkanacak halıları müşteriden alır.

Servis araçlarımızla Bağcılar'daki mahallelerden alınan halılarınız personelimiz tarafından makbuz karşılığı teslim alınarak etiketlenir. Etiketlenen halılar araçlara yüklenir ve fabrikamıza ulaştırılır.

Bağcılar Yıkama Fabrikamız leke uzmanıdır

Fabrikamıza gelen her halı vakumlanarak kaba kir ve tozlardan arındırılır. Halılarınıza boya testi uygulanır. Yıkama bölümüne alınan halılarınız birinci turda özelliğine uygun test edilmiş leke sökücü şampuanlarla önlü arkalı sulu sistemle yıkanır. Özenle durulanır. Bu yıkamada çıkmayan lekeler leke çıkarma işlemine tabi tutulur.

Halılarınız ikinci turda yine özelliğine uygun özel şampuanlarla önlü arkalı yıkanır. Durulanarak kurutma makinesine alınır. Halılarınız beyaz saçaklı ise, beyazlatma işlemi yapılır. Renkli saçaklı ise saçakları temizlenir. Temizleme işlemi biten halılar kurutma odasına alınır. Kuruyan halılarınız en az bir tam gün havalandırılır. Havalandırılan halılarınızın havı alındıktan sonra ambalajlanarak servis araçlarımızla adresinize teslim edilir.

Yıkama Hizmetimizin 12 yıllık bir geçmişi vardır

Fabrikamız Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi'nde 12 yıllık bir halı yıkama firmasıdır. Yılların deneyimi ile halılarınız yıkıyoruz. Yıkama fabrikamız son teknoloji makineleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir .Halılarınız son sistem halı yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Her marka halı, kilim, battaniyelerinizi ön yıkamadan geçirerek yıkamaktayız. Halılarınız kapalı kurutma odalarında hiç bir toza ve toprağa maruz kalmadan kurutulup paketlenmektedir.

Cantaş Halı Yıkama, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme ve yetişmiş eleman ile olur anlayışını, müşterisinin değerlerine saygıyı kendi değerlerine saygı olarak kabul eden anlayışla birleştirerek halı yıkama hizmetini sizlere sunar. Temizlik sektöründeki müşteri portföyünü artıran firmamız hizmet çeşitliliğini de artırma yoluna gitmiştir.

Bağcılar'da günün her saatinde anında servis götürdüğümüz mahalle ve semtler

Bağcılar 750.000 nüfüslu bir ilçedir. 62 ilden daha büyük bir nüfusa sahiptir. Bağcılar'da ülkemizdeki yüzlerce ilçeden büyük mahalleler bulunmaktadır. Servis araçlarımız günlük olarak Bağcıların her mahallesine hizmet vermektedir. Fabrikamız Yavuz Selim Mahallesinde cadde üzerindedir. Bağcılar'da heryere eşit mesafede ve orta noktadayız. Günün her saatinde firmamızdan servisimiz talep edebilirsiniz. Halı yıkatmak isteyen müşterilerimiz rahatlıkla bizi arayıp servis yazdırabilirler.

Bağcılar'da hizmet verdiğimiz mahalleler: Güneşli, İnönü Mahallesi, Bağcılar Meydan ve çevresi, Merkez Mahallesi, 15 Temmuz Mahallesi, Çınar Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Mahmutbey Mahallesi, Göztepe Mahallesi