Ücretsiz servis

Halkalı Halı Yıkama Servisi 15 yıllık deneyimimiz, modern halı yıkama parkurumuz ve 100% müşteri memnuniyeti politikamızla, kurumsal halı yıkamada en doğru tercihiniz olacaktır. Halkalı’nın tüm bölgelerinde süper hızlı ücretsiz servislerimiz her an çağrılarınızı beklemektedir. Firmamız 5000 m² kapalı alanda, günlük 2000 m² halı yıkama kapasitesi ile sizlere mükemmel bir halı yıkama deneyimi sunuyor.

Halkalı halı yıkama, ülkemizin en çok tercih edilen Era111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanlarını tercih ediyor. Era111 antibakteriyel, Antistatik ve Antialerjik özellikleri ile halı kav diplerinde oluşan bakteri ve tozları derinlemesine nüfuz ederek söker atar. Halılarınızda kirden eser bırakmaz. İlk günkü gibi capcanlı renkler ve tertemiz bir yıkama deneyimi sunar.

Halkalı Halı Yıkama Fabrikası, bu alanda dünyanın en gelişmiş halı yıkama makineleri kullanarak halılarınızı yıkamaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı doğal şampuanlarıyla yıkadığımız halılar deforme olmadan temizlenir. Günümüzde halı yıkama hizmeti veren temizlik şirketlerinin büyük bir çoğunluğu yıkama işlemini tıpkı evlerde olduğu gibi elle ya da oto yıkama aracılığı ile yapmaktadır.

Halılarınız kuralına uygun yıkanmadığında mikroplardan arınmaz. Ev, ofis ve işyerlerindeki halılar sürekli toz ve kir biriktirir. Yüzeysel temizlikde yok edemeyeceğiniz bakteriler, alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt ve akarlar halılarda diplerinde yuva yaparak hızla ürer. Halılar özel koşullarda, doğru tekniklerle dezenfekte edilerek yıkanmadığı sürece derinliğine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklara, alerjilere yol açar.

Halkalı Halı Yıkama Servisi olarak halı ve koltuklarınızı yüksek devirli yıkama, ovma ve vakum at makineleriyle profesyonel bir şekilde yerinde yıkıyoruz. Özel olarak tasarlanmış kurutma odamızda kurutarak ambalajlama işlemi yapılır. Ücretsiz servisimizle adresinize teslim edilir.